Zobacz nasze oferty specjalne!

Gospodarstwo Agroturystyczne Pałac w Poraju to zabytkowy Pałac o ponad 100 letniej historii z zachowanym oryginalnym wnętrzem. Położony w zabytkowym parku o pow. 8,5 ha z trzema stawami i wyspą.


Nieopodal gospodarstwa znajdują się pomorskie lasy z łowiskami dzikiej zwierzyny, łąki z wędrującymi bocianami, bogata w ryby rzeka Łeba. Blisko stąd do Łeby, Rowów, Smołdzina, Kluk i Ustki. To doskonałe miejsec na poznanie walorów turystycznych Pomorza Środkowego nie narażając się na spotkania z tłumami w nadmorskich kurortach.

Oferujemy unikalny wypoczynek z dala od uciążliwych centrum miast ale w komfortowych warunkach - z wygodnymi pokojami i doskonałą kuchnią. Pobyt w naszym gospodarstwie to powrót do natury ale z wszystkimi wygodami.

Oferujemy 20 miejsc hotelowych w stylowych pokojach 2 osobowych z łazienkami i tv. Zabytkowe wnętrza pozwolą na wspaniały wypoczynek.

 

Oferujemy smaczne posiłki w Restauracji z doskonałą kuchnią polską i regionalną. Nasza Restauracja słynie w całym regionie, a świadczyć o tym mogą liczne nagrody w konkursach kulinarnych.

 

Organizujemy imprezy okolicznościowe, biesiady plenerowe, konferencje i spotkania integracyjne w sali bankietowo - konferencyjnej. Co roku organizujemy Zlot Starych Mercedesów. Mamy doświadczenie w organizowaniu wesel, spotkań rodzinnych i okolicznościowych. Na konferencje przygotowujemy wiele atrakcji dodatkowych (przejażdzki konne, rajdy samochodami terenowymi, zawody wędkarskie itp.). Dla gości mamy przygotowany dziewięcio osobowy bus przeznaczony do zwiedzania pięknych okolic. .

Na terenie obiektu znajduje się wystawa sztuki współczesnej. Między innymi obejrzeć można: "od natury do struktury" z cyklu "rzeźba piaskowa" - Anna Szalast, "dziecko leżące" - Tomasz Skórka, "Siedzący" - Mariusz Burdek, "Otoczak z kostką" z cyklu "Twarde-miękkie" - Christos Mandzios i wiele innych.